TunnelBear VPN ikona

TunnelBear VPN

AndroidBezpieczeństwoKlienty VPNTunnelBear VPN
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Dzięki aplikacji TunnelBear VPN możemy korzystać z usług i stron, których zasięg został ograniczony tylko do wybranych regionów. Dodatkowo pozwala zabezpieczyć nasze połączenie w momencie korzystania z darmowych sieci hotspot.

Przy pierwszym uruchomieniu TunnelBear VPN zostaniemy poproszeni o założenie konta, bądź też zalogowanie się na już posiadane. Ujrzymy też krótki poradnik, który wytłumaczy zasady działania aplikacji oraz pomoże nam dodać VPN do ustawień Androida.

Aplikacja pozwala nam wybierać pomiędzy kilkunastoma różnymi krajami. Możemy je zmieniać z poziomu mapy, bądź też rozwijanej listy. Na ekranie ujrzymy również licznik dostępnych danych. W wersji darmowej wynosi 500 MB. Z poziomu ustawień możemy zwiększyć ich ilość. Dostępne są plany taryfowe dla wszystkich urządzeń oraz tylko dla tych z Androidem.

Aplikacja TunnelBear VPN bardzo dobrze spełnia swoje zadanie, a jej interfejs jest przyjemny dla oka i łatwy w obsłudze. Dzięki darmowemu trybowi nie tylko pozwala sprawdzić działanie programu, ale również w zupełności wystarczy do mniej zaawansowanych zastosowań.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań571
Data aktualizacji18 maj 2022
System operacyjnyAndroid zależy od urządzenia
LicencjaBezpłatna
TunnelBear VPN ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)