iOSBezpieczeństwoKlienty VPNTunnelBear VPN
TunnelBear VPN ikona

TunnelBear VPN4.4.2

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

TunnelBear VPN to prosta w obsłudze aplikacja do korzystania z przygotowanych połączeń VPN. Jest przydatna zwłaszcza w sytuacjach, gdy chcemy skorzystać z usługi którą ograniczono tylko do wybranych regionów.

Przy pierwszym uruchomieniu TunnelBear VPN zostaniemy poproszeni o założenie konta, bądź też zalogowanie się na już posiadane. Ujrzymy też krótki poradnik, który wytłumaczy zasady działania aplikacji oraz pomoże nam dodać VPN do ustawień iOS.

Aplikacja pozwala nam wybierać pomiędzy kilkunastoma różnymi krajami. Możemy je zmieniać z poziomu mapy świata, bądź też rozwijanej listy. Na ekranie ujrzymy również licznik pozostałych danych. W wersji darmowej wynosi 500 MB, Z poziomu ustawień możemy zwiększyć ich ilość. Dostępne są plany taryfowe dla wszystkich urządzeń oraz tylko dla tych z iOS.

Aplikacja TunnelBear VPN bardzo dobrze spełnia swoje zadanie, a jej interfejs jest przyjemny dla oka i łatwy w obsłudze. Dzięki darmowemu trybowi nie tylko pozwala sprawdzić działanie programu, ale również w zupełności wystarczy do mnie zaawansowanych zastosowań.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań192
Data aktualizacji1 sie 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
TunnelBear VPN ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)