WindowsProgramowanieŚrodowiska programistyczneTurboC++ for Windows
TurboC++ for Windows ikona

TurboC++ for Windows3.7.8.9

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

TurboC++ for Windows to nowa odsłona popularnego niegdyś środowiska programistycznego (IDE) dla języków C/C++, która kompatybilna jest z nowszymi wersjami systemu operacyjnego Windows (Vista, 7, 8 oraz 10).

Oprogramowanie stworzone zostało na bazie Borland Turbo C++, które poddano szeregu modyfikacjom i usprawnieniom, umożliwiającym uruchomienie opisywanego środowiska programistycznego na współczesnych komputerach, pracujących pod kontrolą nowoczesnych systemów operacyjnych. W tym celu twórca zdecydował się m.in. na wykorzystanie narzędzia DOSBox do emulacji DOS-a, wymaganego do uruchomienia oraz poprawnego działania TurboC++ for Windows.

TurboC++ for Windows to rozwiązanie idealne dla fanów starego TurboC++. Oferuje ono wszelakie funkcje i narzędzia tego środowiska, wśród których znajdziemy m.in. kompilator i debugger, inspekcję kodu itd. Oprogramowanie działa tylko i wyłącznie w trybie pełnoekranowym oraz uruchomione może być z powodzeniem na 32- i 64-bitowych edycjach Windowsa Vista, 7, 8 i 10 .

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań353
Data aktualizacji7 kwi 2019
Rozmiar pliku2.56 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
TurboC++ for Windows ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)