bDTZVduJ
TurnedOnTimesView ikona

TurnedOnTimesView1.42

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

TurnedOnTimesView to nieskomplikowane narzędzie do analizy dziennika zdarzeń w systemie operacyjnym Windows oraz wyświetlania informacji na temat czasu pracy naszego komputera.

bDTZVduL

Program został wyposażony w bardzo prosty interfejs użytkownika. Wszystkie istotne wiadomości są prezentowane w kilku kolumnach, takich jak: czas włączenia, czas wyłączenia, czas pracy komputera, powód zamknięcia systemu, sposób zamknięcia systemu, rodzaj zamkniętego procesu oraz kod zamknięcia.

TurnedOnTimesView pozwala na uzyskanie powyższych informacji zarówno z komputera lokalnego, jak i zdalnie z peceta podłączonego do sieci, o ile oczywiście posiadamy odpowiednie uprawienia do zapoznania się z dziennikiem zdarzeń w systemie operacyjnym Windows.

Uwaga!

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
TurnedOnTimesView 1.42wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentNirSoft
Liczba pobrań592
Data aktualizacji22 wrz 2019
Rozmiar pliku0.08 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
TurnedOnTimesView ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDTZVdvq
bDTZVdvH