Turniej ESL One 2019 dobiegł końca. Główną nagrodę zdobyła drużyna, w której gra Polak

Turniej ESL One 2019 dobiegł końca
Turniej ESL One 2019 dobiegł końca
Oskar Ziomek

25.02.2019 11:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

ESL One 2019, czyli pierwszy z dwóch tygodni święta graczy, dobiegł już końca. W Międzynarodowym Centrum Kongresowym oraz Spodku w Katowicach zgromadzili się najlepsi gracze i ich fani spragnieni podziwiania wirtualnych rozgrywek na najwyższym poziomie. Przez weekend wszyscy zainteresowani grą Dota 2 mogli śledzić, jak na efektownej scenie w Spodku ich ulubione drużyny walczą o tytuł najlepszej. Zwycięski okazał się zespół Team Secret, w którym gra Polak – Michał "Nisha" Jankowski.

Wszyscy, którzy oglądali rozgrywki na żywo w Katowicach, ale także wcześniej poprzez streaming, już od poniedziałku mogli zauważyć dobrą formę wszystkich graczy. Drużyna Team Secret bez większych problemów przechodziła do kolejnych etapów, eliminując rywali na polu walki i przybliżając się tym samym do głównej nagrody. Na drodze do finału wygrała z Gambit Esports (2:0), For The Dream (2:0), Forward Gaming (2:0) i Mineski (2:0) oraz zremisowała z OG (1:1).

Dota 2 - Team Secret vs. Gambit - Game 3 - GRAND FINAL - ESL One Katowice 2019

Gracze z Team Secret w finale zmierzyli się z drużyną Gambit Esports, z którą wygrali 3:0 – całą grę można obejrzeć na powyższym filmie. Team Secret bez wątpienia zasłużył więc na główną nagrodę, czyli 125 tysięcy dolarów, ale warto wiedzieć, że pozostali gracze także nie wychodzą ze Spodka z pustymi rękami. Zespół Gambit Esports zdobył 65 tysięcy, OG 35 tysięcy a Fnatic – 20 tysięcy dolarów.

Najlepszy gracz wyjechał nowym Mercedesem

Warto wiedzieć, że nagrody nie są tylko pieniężne. Pod koniec turnieju wyłoniono również najlepszego gracza całych zawodów, którym został Ludwig „zai” Wahlberg. Prócz zaszczytnego tytułu MVP nagrodą jest w tym przypadku nowy samochód. Gracz wyjedzie ze Spodka Mercedesem CLA Coupé, który właśnie podczas ESL One w Katowicach miał swoją polską premierę.

Samochód stanowi swego rodzaju połączenie świata motoryzacji i nowoczesnych technologii. Mercedes nieustannie podkreśla ich znaczenie w przypadku młodych i dynamicznych klientów. Zachętą do swobodnego korzystania z pojazdu przez młodego użytkownika ma być między innymi wbudowana sztuczna inteligencja i system infotainment, z którym można rozmawiać. Z czasem samochód uczy się potrzeb kierowcy i jest dzięki temu w stanie na przykład podpowiadać nowe cele w nawigacji.

(_gdeaq = window._gdeaq || []).push(['nc', 'false']); (_gdeaq = window._gdeaq || []).push(['cmp', false]); (_gdeaq = window._gdeaq || []).push(['hit', 'gde-default', '15ZLcu_aGLZHzWp.zAXZHdU5HZEZP8bpNXXS6Q2fg8f.X7', 'xppiqnqlgb', 'dycryfebukjtsnntlcjrsvogjblx'], ['viewable', 'gde-default', '15ZLcu_aGLZHzWp.zAXZHdU5HZEZP8bpNXXS6Q2fg8f.X7', 'uahpdlkqxw', '_gde_isndwl_uahpdlkqxw']);

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)