MacOSNarzędziaArchiwizacja i synchronizacja danychTurtl
Turtl ikona

Turtl0.7.2.5

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Turtl to klient usługi do przechowywania notatek, dokumentów, obrazów, zdjęć, zakładek i wielu innych danych, dbający o prywatność użytkowników. Wszystkie przechowywane w usłudze dane są szyfrowane kluczem generowanym na podstawie hasła użytkownika.

Klient Turtla na Maca pozwala zapisywać zdjęcia, notatki, zakładki, pliki i hasła. Wszystkie dane zostaną wyświetlone w postaci kafelków, dzięki czemu od razu można zobaczyć, czego dotyczą. W usłudze można też tworzyć tablice, podobne do tych w Pintereście, gdzie będą gromadzone powiązane dane, dotyczące jednego projektu. Tablice można udostępniać innym użytkownikom, można też zbudować swój publiczny profil.

Turtl jest darmowy, a kod jego klientów dostępny dla wszystkich na licencji GPLv3. Każdy może uruchomić własny serwer Turtla.

Korzystanie z usługi na firmowych serwerach jest darmowe, ale niedługo zostanie wprowadzony podział na konta zwykłe i Premium. Twórcy zachęcają też do wpłacania dotacji.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań72
Data aktualizacji11 lis 2018
Rozmiar pliku143.20 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Turtl ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)