Turtl ikona

Turtl0.7.2.5

WindowsNarzędziaSynchronizacja danychTurtl
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Turtl to opensource'owa usługa synchronizacji danych między urządzeniami (dowolną liczbą urządzeń), ale też miejsce, w którym można przechowywać różnego rodzaju dane – notatki, zdjęcia, zakładki, hasła, dokumenty i co tylko użytkownikowi przyjdzie do głowy. Wszystko to można tagować, wszystko można filtrować i przeszukiwać, niezależnie od klienta dostępowego. Turtl oferuje także wygodny mechanizm udostępniania wybranych danych innym osobom.

Przede wszystkim jednak Turtl reklamuje się jako rozwiązanie bezpieczne. Wszystkie dane zostają zaszyfrowane (AES-GCM) za pomocą unikatowych kluczy, generowanych z hasła użytkownika (algorytm PBKDF2) – ani klucze, ani hasło nie są nigdzie przechowywane. Co więcej, nie musimy wcale korzystać z serwerów Turtla, możemy postawić własny serwer.

Uwaga: program wymaga 64-bitowej wersji Windowsa.

Udostępnij
Turtl 0.7.2.5wersja stabilna (64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań391
Data aktualizacji1 lip 2016
Rozmiar pliku66.01 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Turtl ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)