bDUjgsyJ

Tweak-81.0 build 1080

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Tweak-8 to jedno z najpopularniejszych obecnie pakietów narzędzi, który łączy w sobie wszystkie niezbędne funkcje do dostosowywania i dostrajania najnowszego systemu operacyjnego Microsoftu - Windows 8 do własnych preferencji użytkownika.

bDUjgsyL

Program oferuje wiele opcji, pozwalających w wygodny sposób modyfikować ustawienia środowiska operacyjnego odpowiedzialne za poszczególne aspekty jego działania, jak również wyglądu, bez żmudnej i trudnej dla początkujących użytkowników edycji rejestru systemowego.

Tweak-8 skupia w sobie moduły, zawierające zestaw narzędzie, które dają możliwość optymalizacji i usprawnienia systemu Windows 8, czyszczenie i defragmentację rejestru, usuwanie z dysku twardego zbędnych plików, niepotrzebnych kopii zapasowych, plików tymczasowych oraz wielu innych, a także zmianę ukrytych i niedostępnych z poziomu środowiska ustawień. Ponadto program dostarcza szczegółowe informacje o samym Windowsie, kluczach produktów (oprogramowywania zainstalowanego na komputerze), dysku twardym i przepustowości łącza internetowego, pozwala optymalizować pamięć fizyczną i ograniczać dostęp do wybranych aplikacji. Na uwagę zasługuje również funkcja migrowania ustawień pomiędzy różnymi komputerami z Windows 8.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Tweak-8 1.0 build 1080wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.49 ocen
Liczba pobrań2 064
Data aktualizacji31 lip 2015
Rozmiar pliku24.31 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUjgszq
bDUjgszH