WindowsNarzędziaIdentyfikacja sprzętu i oprogramowaniaTweaking.com - Hardware Identify
Tweaking.com - Hardware Identify ikona

Tweaking.com - Hardware Identify2.5.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Tweaking.com - Hardware Identify to proste w obsłudze narzędzie, które zajmuje się identyfikowaniem nieznanego sprzętu zainstalowanego w komputerze użytkownika.

Z opisywanej aplikacji warto skorzystać, gdy w menedżerze zadań widnieje sporo nieznanych urządzeń. Tweaking.com - Hardware Identify pozwoli dowiedzieć się, jakie to podzespoły, dzięki czemu użytkownik będzie w stanie pobrać odpowiednie sterowniki. Jeśli posiadany komponent nie znajduje się w bazie, możemy poprosić twórców o dodanie go do programu.

Tweaking.com - Hardware Identify pozwala na szybkie przełączanie się między kilkoma zakładkami, w których umieszczono wszystkie komponenty, urządzenia bez zainstalowanych sterowników, podzespoły z błędami oraz pozostałe sprzęty.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.02 oceny
Twoja ocena
ProducentTweaking.com
Liczba pobrań614
Data aktualizacji10 kwi 2019
Rozmiar pliku8.49 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Tweaking.com - Hardware Identify ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)