TweetDeck ikona

TweetDeck3.3.7

WindowsInternet i komunikacjaInne programy internetoweTweetDeck
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

TweetDeck to jedna z najpopularniejszych aplikacji do obsługi serwisu społecznościowego Twitter. Jest dostępny w standardowej formie dla systemów Windows i OS X, przeglądarkowej oraz jako wtyczka dla Google Chrome

Program w połowie 2011 roku został zakupiony przez twórcę Twittera i od początku głównym założeniem projektu było ułatwienie użytkownikom korzystania ze wspomnianego serwisu społecznościowego. Myśl przyświecająca twórcą została w pełni spełniona, TweetDeck umożliwia bez otwierania przeglądarki internetowej śledzenie różnego rodzaju informacji i wiadomości publikowanych przez znajomych, subskrybowane osoby itp., a także wysyłanie własnych wypowiedzi.

TweetDeck jest bardzo prosty w obsłudze i daje spore możliwości konfiguracji sposobu wyświetlanych informacji. Okno aplikacji podzielone jest na kilka kolumn, w których znaleźć można tzw. tweety znajomych, komentarze do własnych wypowiedzi itp. Domyślny układ wspomnianych kolumn można bardzo łatwo modyfikować - użytkownik posiada możliwość usuwania i dodawania kolejnych kolumn z nowymi informacjami itp. W przypadku pojawienia się nowych treści TweetDeck informuje o tym fakcie sygnałem dźwiękowym i/lub pop-upem.

Aplikacja wyposażona została w niezwykle dopracowany i przyjazny interfejs graficzny, jednak na chwilę obecną niedostępny w polskiej wersji językowej. Ponieważ TweetDeck należy do Twittera nie dotyczą go limity odnośnie ilości użytkowników i API przygotowane dla aplikacji firm trzecich. Program początkowo pozwalał jedynie na logowanie poprzez specjalnie utworzone konto, obecnie można użyć w tym celu tradycyjnego konta Twittera.

Udostępnij
TweetDeck 3.3.7wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.04 oceny
Twoja ocena
ProducentTwitter, Inc.
Liczba pobrań7 274
Data aktualizacji4 lis 2013
Rozmiar pliku27.91 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
TweetDeck ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)