bELjSspx
Twitch ikona

Twitch8.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Twitch to oficjalna aplikacja serwisu streamingowego dla graczy Twitch.

bELjSspz

Z poziomu aplikacji Twitch dla systemu operacyjnego Windows otrzymujemy przede wszystkim możliwość oglądania wybranych transmisji z mniej lub bardziej popularnych gier wideo prezentowanych przez fanów elektronicznej rozrywki z całego świata. Przed rozpoczęciem korzystania z programu należy utworzyć bezpłatne konto na platformie Twitch lub zalogować się do istniejącego konta Curse.

Twitch pozwala nie tylko na oglądanie transmisji na żywo, ale także VOD, czyli zarejestrowanych wcześniej materiałów wideo oraz klipów, tj. krótkich fragmentów transmisji ukazujących kluczowe wydarzenia (są one nagrywane przez widzów). Użytkownik może również czatować z innymi oglądającymi, znajomymi oraz uczestnikami rozgrywki (dostępne są rozmowy głosowe, tekstowe oraz wideorozmowy).

Korzystanie z platformy Twitch jest nieodpłatne, ale jeśli zechcemy, możemy wspierać twórców, subskrybując ich kanał lub cheerując z Bitami. W ten sposób autorzy transmisji otrzymują gratyfikacje finansowe za swoją pracę i mogą kontynuować produkowanie nowych treści na swoim kanale.

Udostępnij
Twitch 8.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
Liczba pobrań1 187
Data aktualizacji23 kwi 2019
Rozmiar pliku85.87 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Twitch ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bELjSsqv