Twitter nie działa. Awaria ładowania strony głównej (aktualizacja)

Twitter nie działa. Awaria ładowania strony głównej (aktualizacja)

Trwa awaria Twittera
Trwa awaria Twittera
Źródło zdjęć: © downdetector
Oskar Ziomek
01.03.2023 11:39, aktualizacja: 01.03.2023 12:17

Twitter walczy z awarią, w wyniku czego nie ładuje się główna oś czasu w serwisie oraz inne treści. W praktyce w tej formie Twitter jest bezużyteczny. W tym momencie trudno powiedzieć, jak długo potrwają problemy.

Twitter nie działa i nie ładuje treści w serwisie. Setki użytkowników zgłaszają problem od godziny 11:00. Do serwisu downdetector spłynęło na tę chwilę prawie 500 raportów, w których Polacy potwierdzają usterkę Twittera. Znakomita większość zgłoszeń spłynęła z okolic Poznania, Wrocławia, Warszawy i Krakowa, ale pojedyncze sygnały pochodzą także z innych rejonów.

Awaria Twittera ma najpewniej w praktyce charakter ogólnopolski. Serwis generalnie się włącza, ale pojawiają się poważne problemy z ładowaniem postów na stronie głównej. W praktyce Twitter jest więc na tę chwilę bezużyteczny. Trudno oszacować, kiedy problem zostanie rozwiązany i na ile jest poważny.

Trwa awaria Twittera
Trwa awaria Twittera© Licencjodawca

Użytkownicy odwiedzający Twittera najpewniej zobaczą załadowane wszystkie znane elementy nawigacyjne serwisu, ale nie doczekają się zaktualizowania listy postów na stronie głównej. Możliwe, że awaria Twittera dotyczy tylko wybranych fragmentów usługi, przez co strona jest osiągalna, jedynie z mocno ograniczoną funkcjonalnością.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Będziemy śledzić status Twittera i na bieżąco aktualizować niniejszą publikację, gdy tylko wyjdą na jaw nowe fakty w tej sprawie.

Aktualizacja, godz. 12:17

Jak wynika z szybko spadającej liczby raportów w serwisie downdetector, a także ponownego funkcjonowania strony głównej Twittera także w naszym przypadku, wnioskujemy, że wszystkie problemy zostały już rozwiązane i użytkownicy mogą już swobodnie korzystać z serwisu.

Oskar Ziomek, redaktor prowadzący dobreprogramy.pl

Programy

Zobacz więcej
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (17)