Tylko dzisiaj bezpłatna roczna subskrypcja na oprogramowanie online do prowadzenia firmy

Tylko dzisiaj bezpłatna roczna subskrypcja na oprogramowanie online do prowadzenia firmy

Redakcja
23.10.2012 11:00

Na łamach naszego portalu udostępniamy dzisiaj dla wszystkich zainteresowanych bezpłatną, roczną subskrypcję na oprogramowanie online do prowadzenia firmy — portFIRMA.

Prowadzenie najprostszej i najmniejszej nawet firmy wymaga zrozumienia szeregu mechanizmów i pracy z wieloma dokumentami. Oprogramowanie, które taką pracę ma ułatwić nie jest niczym nowym, ale od jakiegoś czasu daje się zauważyć trend, by wszystkie dane i związane z nimi operacje przenieść z firmowego komputera do chmury. Daje to szereg korzyści: większą dostępność, niższe ryzyko awarii i w efekcie większy komfort pracy. Jedną z takich aplikacji jest portFIRMA produkcji polskiej firmy z Gdyni.

Obraz

portFIRMA to webowa, kompleksowa aplikacja do obsługi firmy opartej zarówno na księdze przychodów i rozchodów, jak i pełnej księgowości. Aplikacja umożliwia zarządzanie sprzedażą, w tym naturalnie wystawianiem faktur VAT, zakupami, magazynem, rozrachunkami oraz windykacją. Wartą podkreślenia cechą aplikacji jest nastawienie na nowoczesne sposoby prowadzenia biznesu: elektroniczną ewidencję faktur oraz wysyłkę faktur elektronicznych i możliwość korzystania z e-biur rachunkowych. Oprogramowanie współpracuje także z systemem SAGE Symfonia FK.

W ramach dzisiejszej akcji specjalnej oferujemy bezpłatną, roczną subskrypcję umożliwiającą korzystanie z pełnej wersji oprogramowania portFIRMA. Jedyne co trzeba zrobić to posiadać konto użytkownika w naszym portalu, wejść na stronę akcji i zarejestrować się. Klucz licencyjny pojawi się następnie w profilu użytkownika w ciągu kilku najbliższych dni. Akcja potrwa do końca dzisiejszego dnia.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (23)