Uber Eats dostępny w Kielcach. Jest rabat na pierwsze 3 zamówienia

Uber Eats dostępny w Kielcach. Jest rabat na pierwsze 3 zamówienia

Uber Eats wkracza do Kielc, fot. Getty Images
Uber Eats wkracza do Kielc, fot. Getty Images
Oskar Ziomek
28.11.2019 18:37

Uber Eats, czyli aplikacja do zamawiania jedzenia i usługa jego dostarczania, są teraz dostępne także w Kielcach. Mieszkańcy mogą zamawiać jedzie z ponad 30 restauracji. Na start przygotowano rabaty.

Kielce są kolejnym, 19 już miastem w Polsce, gdzie jest dostępny Uber Eats. Klienci mogą korzystać z aplikacji na Androida i iOS-a, aby zamawiać jedzenie z kilkudziesięciu lokalnych restauracji. Nie ma przy tym minimalnej wymaganej kwoty zamówienia. Nawet najmniejsze życzenia zostaną więc zrealizowane.

The Restaurant Partner Experience | Uber EATS | Uber

Jak dowiadujemy się ze statystyk, od momentu zamówienia posiłku do chwili jego dostarczenia do klienta, w przypadku Uber Eats mijają zazwyczaj maksymalnie 32 minuty. W tym czasie klient ma możliwość śledzenia trasy dostawcy na bieżąco na mapie w aplikacji, w podobny sposób, jak w przypadku Ubera do przewozu osób.

Na start usługi w nowym mieście przygotowano promocję. Wszyscy nowi użytkownicy w Kielcach mają do dyspozycji zniżki w wysokości 15 złotych na 3 pierwsze zamówienia. Aby skorzystać z rabatu, należy przed złożeniem zamowienia w aplikacji odwiedzić zakładkę "Promocje" i tam wpisać kod rabatowy KIELCE45. Zniżka będzie naliczana automatycznie przy pierwszych trzech zamówieniach.

Aplikację Uber Eats można pobrać z naszego katalogu oprogramowania.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (21)