Ubiquitous Player 7 — nowa wersja, dużo zmian

Ubiquitous Player 7 — nowa wersja, dużo zmian

Kuba Pawlak
18.10.2012 10:26, aktualizacja: 14.11.2012 13:23

Właśnie ukazała się kolejna wersja odtwarzacza multimediów Ubiquitous Player 7. Program charakteryzuje się przede wszystkim prostym interfejsem graficznym, który niemal w całości bazuje na tekście.

Ubiquitous Player wyróżniają szerokie możliwości oraz czytelny i intuicyjny interfejs. Podczas słuchania muzyki na komputerze program wyświetla wszystkie najważniejsze informacje o aktualnie odtwarzanym pliku muzycznym, z którego możemy odczytać tytuł utworu i album, gatunek, rok produkcji oraz komentarz. W programie znajdziemy też wbudowany menadżer do zarządzania wszystkimi plikami na dysku twardym komputera. Za jego pomocą możemy wyszukiwać różne rodzaje plików oraz wykonywać wiele innych przydatnych operacji (kopiowanie, przenoszenie oraz zmiana nazwy plików) nie tylko na plikach multimedialnych.

Obraz

W najnowszej wersji aplikacji pojawiło się sporo zmian. Do najważniejszych z nich zaliczyć należy udoskonalenie systemu playlist, poprawione wsparcie dla plików CUE, dodanie obsługi formatu OPUS, wyświetlanie większej ilości informacji na temat plików muzycznych, lepsze wsparcie dla skalowania aplikacji czy poprawienie kompatybilności z systemem Windows 8. Ponadto naprawiono ponad 200 mniejszych błędów.

Najnowszą wersję programu Ubiquitous Player 7 można pobrać z naszego serwisu w dziale Programy → Multimedia → Odtwarzacze plików audio i wideo.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)