Ubuntu One Music również dla iOS

16.08.2011 11:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W App Store pojawiła się aplikacja Ubuntu One Music 2.0 przeznaczona dla urządzeń przenośnych firmy Apple z systemem iOS. Jest to drugi po Androidzie system mobilny, na którym można słuchać muzyki z konta Ubuntu One.

Aplikacja Ubuntu One Music pozwala użytkownikom posiadającym konto Ubuntu One słuchać muzyki z tego konta na iPhonie, iPodzie Touch i iPadzie. Aplikacja umożliwia wykonywanie wszystkich niezbędnych operacji, jak przeglądanie utworów według wykonawcy, albumu lub tytułu, tworzenie list odtwarzania, tryb losowy i powtarzanie utworów. Ponadto aplikacja pozwala na pobieranie utworów na telefon do słuchania offline i umożliwia słuchanie na innych urządzeniach dzięki technologii AirPlay.

Podobnie jak w przypadku Androida aplikacja jest bezpłatna. Jednak aby korzystać z przesyłania muzyki z Ubuntu One należy kupić subskrypcję kosztującą 3,99 dolara miesięcznie, która jednocześnie powiększy dostępną przestrzeń z 5 do 20 GB. Niezdecydowani mogą przetestować usługę za darmo przez miesiąc.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (17)
Zobacz także