WindowsNarzędziaNarzędzia systemoweUltimate Settings Panel
Ultimate Settings Panel ikona

Ultimate Settings Panel6.5

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Ultimate Settings Panel to narzędzie, które pozwala na uzyskanie szybkiego dostępu do rozmaitych ustawień komputera.

Główne okno programu zostało podzielone na zakładki, dzięki czemu użytkownik może szybko przełączać się między dostępnymi kategoriami, takimi jak np. Windows 10, Windows 8, Windows 7, Outlook, Control Panel (Panel Sterowania), Server Administration (Zarządzanie Serwerem) i Shutdown Options (tryby wyłączania komputera). Ultimate Settings Panel oferuje ponadto dostęp do ustawień przeglądarek internetowych (Edge, Internet Explorer, Firefox i Chrome).

Ultimate Settings Panel pełni więc rolę aplikacji, w której umieszczono skróty do poszczególnych ustawień systemu, aplikacji i nie tylko. Warto mimo wszystko skorzystać z tego programu, gdyż dzięki niemu mamy łatwiejszy dostęp do opcji konfiguracyjnych, a w wielu przypadkach nie musimy przechodzić przez kilka ekranów, lecz możemy natychmiast otworzyć potrzebne okna.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań211
Data aktualizacji22 sty 2020
Rozmiar pliku3.14 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Ultimate Settings Panel ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)