WindowsMultimediaProgramy dla DJówUltraMixer Free
UltraMixer Free ikona

UltraMixer Free2.4.6

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

UltraMixer Free to bezpłatne oprogramowanie służące do miksowania różnych dźwięków oraz muzyki. Aplikacja została napisana w Javie i przeznaczona jest głównie dla muzyków lub DJ`ów. Obsługuje niemal wszystkie najpopularniejsze formaty audio: MP3, WMA, OGG, WAV, FLAC, ASF i MIDI.

Interfejs programu jest czytelny i przejrzysty. Znajdziemy w nim wielofunkcyjny mikser oaz dwa odtwarzacze multimedialne do odsłuchiwania zmiksowanych dźwięków i muzyki. Program pozwala też na odtwarzanie całych zawartości płyt Audio CD, a także posiada funkcję do automatycznej aktualizacji oprogramowania.

UltraMixer Free został wyposażony w 3-pasmowy Equalizer, przeglądarkę plików, a także w specjalne funkcje do miksowania, przyspieszania i spowalniania dźwięków oraz synchronizowania archiwalnych plików muzycznych przechowywanych na dysku twardym komputera. Oprócz tego posiada też suwaki do edycji dźwięków i płynnego przejścia pomiędzy utworami muzycznymi. Program UltraMixer Free jest w pełni kompatybilny z większością kart muzycznych dostępnych na rynku.

Uwaga!

  • Po pierwszym uruchomieniu programu mamy do dyspozycji trzy opcje aktywacji – do wersji darmowej i dwóch płatnych (Basic i Professional).
  • Aby korzystać z bezpłatnej wersji aplikacji, wystarczy wybrać wersję Free. Następnie należy odczekać 25 sekund, a po chwili zostanie uaktywniona opcja „Start UltraMixer”, która pozwoli uruchomić darmowe wydanie programu UltraMixer.
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.73 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań8 968
Data aktualizacji19 kwi 2012
Rozmiar pliku50.04 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
UltraMixer Free ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)