bDUiPFNN

Umwelt0.8.1

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Umwelt to narzędzie skierowane do użytkowników, którzy przechowują cenne pliki na dysku twardym i obawiają się, że osoby niepowołane zyskają dostęp do ich komputera.

bDUiPFNP

Opisywany program umożliwia zablokowanie dostępu do komputera w momencie, kiedy jego posiadacz oddali się na uprzednio zdefiniowaną odległość. Kiedy jednak powróci, Umwelt automatycznie odblokuje desktopa bądź laptopa; alternatywnie można także skorzystać z czytnika linii papilarnych. Całe działanie aplikacji opiera się na wykorzystaniu technologii Bluetooth (jeśli takowa nie jest dostępna, Umwelt nawet się nie uruchomi).

Należy dodać, że Umwelt „nie gryzie się” z domyślnym ekranem blokady i trybem uśpienia, pozwalając na zalogowanie się do komputera przy użyciu hasła. W sytuacji, kiedy pokrywa laptopa zostanie zamknięta pod nieobecność użytkownika, ten zostanie poinformowany o tym fakcie za pośrednictwem urządzenia przenośnego z Androidem, co ma na celu ochronę komputera przed kradzieżą.

Umwelt nie przechowuje hasła użytkownika w pamięci urządzenia przenośnego, gdzie znajduje się wyłącznie klucz AES służący do odszyfrowania hasła zapisanego na dysku twardym.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Umwelt 0.8.1wersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentGadgetish
Liczba pobrań55
Data aktualizacji30 maj 2018
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUiPFOu
bDUiPFOL