Unigine Valley Benchmark1.0

WindowsNarzędziaTestowanie i diagnostykaUnigine Valley Benchmark
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Valley Benchmark to kolejne narzędzie przeznaczone do testowania wydajności komputera przygotowane przez firmę Unigine Corp. Nowy benchmark, podobnie jak wersja Heaven, dostępny jest jednocześnie dla systemów Windows, Linux i OS X.

Program umożliwia testowanie wydajności układów graficznych poprzez obciążanie GPU skomplikowanymi obliczeniami związanymi z teselacją, renderowaniem realistycznych i szczegółowych obiektów, a także zjawisk fizycznych. Unigine Valley Benchmark wspiera DirectX 9, 11 i OpenGL w wersji 4.0. Testy można przeprowadzić na kartach graficznych takich producentów jak nVidia (minimalnie GeForce z serii 8000), ATI (minimalnie Radeon HD z serii 4000) i Intel HD (minimalnie z serii 3000).

Valley Benchmark generuje wirtualny krajobraz osadzony w klimacie górskim, który obejmuje ponad 64 kilometry kwadratowe powierzchni. Na podstawie płynności jego odtwarzania generowany jest wynik wydajności podzespołów komputera. Valley Benchmark oferuje obsługę profili benchmarków, które zapewniają wygodne i szybkie porównywanie wyników z innymi komputerami. Ponadto benchmark posiada funkcję monitoringu temperatury GPU dzięki, której możemy sprawdzić w jakich momentach procesor karty graficznej został najbardziej obciążony.

Udostępnij
Unigine Valley Benchmark 1.0wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.37 ocen
Twoja ocena
ProducentUnigine Corp.
Liczba pobrań34 736
Data aktualizacji15 lut 2013
Rozmiar pliku341.63 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)