WindowsNarzędziaTestowanie i diagnostykaUnigine Valley Benchmark

Unigine Valley Benchmark1.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Valley Benchmark to kolejne narzędzie przeznaczone do testowania wydajności komputera przygotowane przez firmę Unigine Corp. Nowy benchmark, podobnie jak wersja Heaven, dostępny jest jednocześnie dla systemów Windows, Linux i OS X.

Program umożliwia testowanie wydajności układów graficznych poprzez obciążanie GPU skomplikowanymi obliczeniami związanymi z teselacją, renderowaniem realistycznych i szczegółowych obiektów, a także zjawisk fizycznych. Unigine Valley Benchmark wspiera DirectX 9, 11 i OpenGL w wersji 4.0. Testy można przeprowadzić na kartach graficznych takich producentów jak nVidia (minimalnie GeForce z serii 8000), ATI (minimalnie Radeon HD z serii 4000) i Intel HD (minimalnie z serii 3000).

Valley Benchmark generuje wirtualny krajobraz osadzony w klimacie górskim, który obejmuje ponad 64 kilometry kwadratowe powierzchni. Na podstawie płynności jego odtwarzania generowany jest wynik wydajności podzespołów komputera. Valley Benchmark oferuje obsługę profili benchmarków, które zapewniają wygodne i szybkie porównywanie wyników z innymi komputerami. Ponadto benchmark posiada funkcję monitoringu temperatury GPU dzięki, której możemy sprawdzić w jakich momentach procesor karty graficznej został najbardziej obciążony.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.37 ocen
Twoja ocena
ProducentUnigine Corp.
Liczba pobrań35 628
Data aktualizacji15 lut 2013
Rozmiar pliku341.63 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)