UnREAL to zupełnie nowy poziom selfie sticka

UnREAL to zupełnie nowy poziom selfie sticka

22.05.2016 18:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jeśli znudził Ci się zwykły selfie stick, który musisz samodzielnie rozkładać, a do tego Twój telefon nie ma z przodu lampy błyskowej… nie martw się. Już został wymyślony selfie stick idealny, który spełni wymagania nawet najbardziej zaangażowanych. Ma nawet wentylatorki, które malowniczo rozwieją włosy pozujących!

Automated Selfie Stick - UnREAL

Podsumujmy zalety tego urządzenia. Przede wszystkim, nie trzeba go samodzielnie rozkładać. UnREAL ma silniki, które go rozsuwają i składają. By elegancko doświetlić zdjęcia, kijek może rozłożyć dwa panele z LED-ami, ustawione w taki sposób, by wygładzić skórę twarzy i umożliwić robienie świetnych zdjęć w ciemnym otoczeniu.

Kolejnym smaczkiem są wentylatory, które sprawią, że nawet w zamkniętych pomieszczeniach można zrobić sobie zdjęcie z rozwianymi w kontrolowany sposób włosami. Czego chcieć więcej?

Można chcieć najwyżej, żeby ten selfie stick wszedł na rynek. Niestety jest to produkt tylko promocyjny, zaprojektowany przez specjalizującą się w marketingu wirusowym firmę Thinkmodo. Produkt powstał po to, by promować serial UnREAL.

Druga seria UnREAL będzie emitowana od 6 czerwca w amerykańskiej telewizji. Serial jest też dostępny na Hulu, który niestety nie działa oficjalnie w Polsce.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)