WindowsNarzędziaInne narzędziaUpSafe Gmail Backup
UpSafe Gmail Backup ikona

UpSafe Gmail Backup1.0.3.817

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

UpSafe Gmail Backup to bezpłatny program do tworzenia kopii zapasowej zawartości konta Gmail.

Za pomocą narzędzia możemy sporządzić ręczny backup danych udostępnionych za pośrednictwem Gmaila, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by opisywane narzędzie pracowało zgodnie z wytyczonym harmonogramem. W obu przypadkach aplikacja pozwoli zapoznać się ze szczegółowymi informacjami na temat kopii zapasowej. Możliwe jest także wygenerowanie listy przedstawiającej historię backupów.

UpSafe Gmail Backup oferuje ponadto możliwość wyszukiwania plików oraz wiadomości. Wbudowany filtr pozwala na zawężenie rezultatów, dzięki czemu szybciej zlokalizujemy niezbędne dane.

Co ciekawe, dzięki UpSafe Gmail Backup zwolnimy miejsce w swojej skrzynce pocztowej. Przy użyciu funkcji archiwizacji zapiszemy wszystkie wiadomości e-mail i usuniemy je ze swojego konta Gmail.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentUpsafe
Liczba pobrań579
Data aktualizacji17 sty 2020
Rozmiar pliku22.60 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
UpSafe Gmail Backup ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)