USB Capture1.0

WindowsNarzędziaNarzędzia dyskowe i plikoweUSB Capture
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

USB Capture to narzędzie do kopiowania danych z pamięci USB na dysk twardy komputera z systemem operacyjnym Windows.

Osoby, które regularnie przenoszą pliki i foldery z pendrive'a na HDD mogą zautomatyzować ten proces za sprawą USB Capture, czyli bezpłatnej aplikacji, która zadziała natychmiast po umieszczeniu odpowiedniego urządzenia w porcie USB. Narzędzie bez wydawania jakichkolwiek poleceń przeniesie wszystkie dane z pamięci przenośnej na dysk twardy z zachowaniem struktury folderów i podfolderów.

USB Capture jest programem niezwykle prostym w konfiguracji. Po ściągnięciu potrzebnych przenosimy folder "USBCaptureSvc" na dysk C: i klikamy prawym przyciskiem myszy na pliku "install.bat", który znajduje się w głównym katalogu, i uruchamiamy go jako administrator wykonując polecenia widoczne na ekranie. Po chwili narzędzie utworzy folder "USB-COPIED", w którym znajdziemy skopiowane dane.

Warto dodać, że aplikacja USB Capture działa w tle i nie posiada tradycyjnego interfejsu użytkownika.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań178
Data aktualizacji16 lut 2018
Rozmiar pliku1.36 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)