WindowsNarzędziaTestowanie i diagnostykaUSB Flash Benchmark

USB Flash Benchmark1.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

USB Flash Benchmark to bardzo proste narzędzie przeznaczone do testowania wydajności oraz ogólnej kondycji różnego typu nośników flash podłączanych do komputera za pośrednictwem portu USB.

Program jest niemal bezobsługowy - po jego uruchomieniu wystarczy zdefiniować nośnik, który ma zostać poddany testowi z użyciem próbek danych o różnym rozmiarze, a następnie kliknąć przycisk inicjujący benchmark. USB Flash Benchmark pozwala porównywać wyniki uzyskane w działaniu z dwoma różnymi urządzeniami, a także z innymi magazynami danych tego typu użytkowników z całego świata.

USB Flash Benchmark udostępniony został w formie przenośnej (tzw. portable), która nie wymaga instalacji i gotowa jest do działania tuż po pobraniu.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań3 676
Data aktualizacji6 lis 2018
Rozmiar pliku0.04 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)