USB Safely Remove ikona

USB Safely Remove6.2.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

USB Safely Remove jest niewielkim narzędziem, które jak sama nazwa wskazuje służy do bezpiecznego usuwania (odłączania) urządzeń podłączonych do komputera za pośrednictwem portu USB - m.in. zewnętrznych dysków USB, pendrive'ów, czytników kart pamięci i wielu innych.

Program stanowi bardzo dobrą alternatywę dla mechanizmu bezpiecznego usuwania sprzętu, które wbudowane zostało w systemach Windows. Oferuje ono znacznie większe możliwości, pozwalając m.in. na definiowanie skrótów klawiszowych odpowiedzialnych za usuwanie podłączonych urządzeń, zachowań podczas usuwania urządzeń określonego typu, konfigurowanie powiadomień o podłączeniu urządzenia itp.

USB Safely Remove uruchamiany może być wraz z systemem operacyjnym. Program dostępny jest z poziomu zasobnika systemowego, skąd możemy zarządzać podłączonymi urządzeniami, zmieniać ich nazwę, ikonę oraz zatrzymywać wszystkie urządzenia na raz. Narzędzie obsługiwane może w trybie tekstowym - przy użyciu wiersza poleceń.

Udostępnij
USB Safely Remove 6.2.1wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.07 ocen
Liczba pobrań3 154
Data aktualizacji28 gru 2019
Rozmiar pliku5.80 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
USB Safely Remove ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)