bDUnnfWt
User Profile Wizard ikona

User Profile Wizard3.19

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

User Profile Wizard to aplikacja, dzięki której łatwo i szybko przeniesiemy konta użytkowników między komputerami z systemem operacyjnym Windows.

bDUnnfWv

Zgodnie z tym, co sugeruje nazwa, program został udostępniony w formie kreatora. Po uruchomieniu User Profile Wizard należy więc postępować według instrukcji prezentowanych na ekranie, by przeprowadzić migrację swojego profilu na inne urządzenie. Pozwoli to nam zachować wszystkie dane oraz ustawienia.

Co ciekawe, opisywane narzędzie umożliwia także na usuwanie lub wyłączanie kont lokalnych, migrację sieci, łączenie komputerów ze wszystkimi domenami Windowsa, a nawet dołączanie do grupy roboczej.

Powyższe opcje zawarte w User Profile Wizard są dostępne za darmo. Możemy jednak zdecydować się na zakup bogatszych edycji (Professional i Enterprise), by zyskać możliwość korzystania z dodatkowych funkcji.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
User Profile Wizard 3.19wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentForensiT Ltd.
Liczba pobrań905
Data aktualizacji24 sie 2020
Rozmiar pliku1.17 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
User Profile Wizard ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUnnfXa
bDUnnfXr