Usługa Legimi Czytaj bez limitu poszerza zasięg

Usługa Legimi Czytaj bez limitu poszerza zasięg

17.01.2013 11:40

Okazuje się, że jednak da się w Polsce rozwijać usługę pokroju Czytaj bez Limitu Legimi, która to swoim modelem biznesowym wystraszyła poważnych wydawców. Abomanemt wysokości 19 zł pozwala na czytanie pozycji z liczącej 2000 tytułów biblioteki na iPadzie, a od dziś można korzystać z podobnej oferty na iPhone'ach.

Oferta jest, z finansowego punktu widzenia, ciekawa. Posiadacze dwóch urządzeń mobilnych Apple'a mogą za 19 złotych korzystać z oferty na obu i udostępniona im zostanie opcja Czytanie w chmurze, która synchronizuje postęp w książce między urządzeniami przypisanymi do jednego konta. Aplikacja daje ponadto dostęp do statystyk i zarządzania kontem.

Obraz

Jeśli ktoś już posiada abonament na tablet z jabłkiem, może czytać bez dodatkowych opłat również na telefonie tej samej firmy, jeśli tylko zainstaluje aplikację Legimi i zaloguje się z niej na swoje konto. Jeśli ktoś ma tylko iPhone'a, może kupić abonament za jedyne 9 zł i korzystać z biblioteczki tylko na nim. Oddanie w ręce czytelników aplikacji na iPhone'a to naturalna konsekwencja przyjętej strategii, której kolejnym etapem będzie rozszerzenie grona czytających bez limitu o właścicieli urządzeń z Androidem i Windows 8 — powiedział Mikołaj Małaczyński, prezez Legimi.

Aplikacja dla iPada została z kolei zaktualizowana i produecnt twierdzi, że usunięto z niej prawie wszystkie ze zgłoszonych, uciążliwych błędów. Ponadto, do oferty dołączyły wydawnictwa Zielona Sowa (książki dla dzieci i młodzieży) i Zwierciadło. Z Czytaj bez limitu korzysta już prawie 1000 osób i liczba ta wciąż rośnie.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (21)