Usuwanie pod całkowitą kontrolą dzięki Ashampoo UnInstaller 6. Zgarnij licencję! (aktualizacja)

Usuwanie pod całkowitą kontrolą dzięki Ashampoo UnInstaller 6. Zgarnij licencję! (aktualizacja)
09.11.2015 17:00
Usuwanie pod całkowitą kontrolą dzięki Ashampoo UnInstaller 6. Zgarnij licencję! (aktualizacja)

W ofercie firmy Ashampoo pojawił się Ashampoo UnInstaller 6. Ta wersja programu ma pomóc zarówno w odinstalowaniu niepotrzebnych programów wraz z ich komponentami i danymi. Wielu użytkowników wie, że mechanizmy zapewnione przez system Windows i producentów oprogramowania nie zawsze usuwają wszystko, co przyszło z programem.

350154668292401089

Ashampoo Uninstaller 6 został wyposażony w monitor zmian w systemie, który śledzi i zapisuje wszystkie czynności i ich efekty podczas instalacji programów. Szczegółowe dane, zebrane podczas tego procesu, pozwalają skutecznie „wyczyścić” system i możliwie wiernie odtworzyć jego stan sprzed instalacji.

Ponadto program został wyposażony w narzędzia, które pozwalają wykonać różne zabiegi konserwacyjne. Znajdziemy tu moduł optymalizujący rejestr, czyszczący dysk, przyspieszający uruchamianie systemu, odzyskujący pliki, znajdujący duplikaty oraz trwale usuwający pliki.

350154668292597697

Ashampoo UnInstaller 6 został wyposażony nie tylko w możliwość śledzenia zmian w systemie, ale także tworzenia obrazów (snapshotów) rejestru i plików, które mogą posłużyć do odtworzenia stanu systemu z danego momentu. Program poradzi sobie bardzo dobrze z usunięciem programów umieszczanych w systemie przez zagnieżdżone instalatory, a także instalacje z Sieci. W tej wersji programu można także usuwać programy hurtowo, ustawiając je w kolejce. Ciekawą nowością jest baza ocen programów, tworzona przez społeczność użytkowników. Z poziomu karty „Instalacje” każdy może nie tylko przejrzeć listę swoich programów, ale także oznaczyć je jako pozytywne i negatywne, by inni użytkownicy mogli skorzystać z tej wiedzy.

350154668292728769

Ashampoo UnInstaller 6 działa na systemach z rodziny Windows od XP po 10. Pełna wersja programu kosztuje 59,99 dolarów, aktualizacja 24 dolary. W naszej bazie programów znajdziecie wersję próbną. Można z niej korzystać 10 dni bez zobowiązań lub 30 dni po rejestracji.

Konkurs!

Z okazji premiery mamy dla naszych czytelników 25 kluczy, uprawniających do korzystania z pełnej wersji programu. Rozdamy je między zalogowanych użytkowników, którzy skomentują ten artykuł w ciągu 36 godzin od daty publikacji.

Aktualizacja, 17.11.2015 13:55

Wśród szczęśliwców, którzy otrzymają od nas klucze licencyjne na program Ashampoo UnInstaller 6 znaleźli się: Kuma-san, kruciak2, przybylski, alex_v, mateusos ,Newton, abrateks, antykat, madus, makusiaa, walgav, Benedikt, Seba24, gufi4, horkos, joaS13, Mangas, REMIX76, Fidellino, adamo000, Googi, swietlik_rz, SlayBlister, Rafał(c), Arkantos7. Gratulujemy!

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (416)