Usuwanie pod całkowitą kontrolą dzięki Ashampoo UnInstaller 6. Zgarnij licencję! (aktualizacja)

Usuwanie pod całkowitą kontrolą dzięki Ashampoo UnInstaller 6. Zgarnij licencję! (aktualizacja)

Usuwanie pod całkowitą kontrolą dzięki Ashampoo UnInstaller 6. Zgarnij licencję! (aktualizacja)
09.11.2015 17:00, aktualizacja: 15.12.2015 01:21

W ofercie firmy Ashampoo pojawił się Ashampoo UnInstaller 6. Ta wersja programu ma pomóc zarówno w odinstalowaniu niepotrzebnych programów wraz z ich komponentami i danymi. Wielu użytkowników wie, że mechanizmy zapewnione przez system Windows i producentów oprogramowania nie zawsze usuwają wszystko, co przyszło z programem.

Obraz

Ashampoo Uninstaller 6 został wyposażony w monitor zmian w systemie, który śledzi i zapisuje wszystkie czynności i ich efekty podczas instalacji programów. Szczegółowe dane, zebrane podczas tego procesu, pozwalają skutecznie „wyczyścić” system i możliwie wiernie odtworzyć jego stan sprzed instalacji.

Ponadto program został wyposażony w narzędzia, które pozwalają wykonać różne zabiegi konserwacyjne. Znajdziemy tu moduł optymalizujący rejestr, czyszczący dysk, przyspieszający uruchamianie systemu, odzyskujący pliki, znajdujący duplikaty oraz trwale usuwający pliki.

Obraz

Ashampoo UnInstaller 6 został wyposażony nie tylko w możliwość śledzenia zmian w systemie, ale także tworzenia obrazów (snapshotów) rejestru i plików, które mogą posłużyć do odtworzenia stanu systemu z danego momentu. Program poradzi sobie bardzo dobrze z usunięciem programów umieszczanych w systemie przez zagnieżdżone instalatory, a także instalacje z Sieci. W tej wersji programu można także usuwać programy hurtowo, ustawiając je w kolejce. Ciekawą nowością jest baza ocen programów, tworzona przez społeczność użytkowników. Z poziomu karty „Instalacje” każdy może nie tylko przejrzeć listę swoich programów, ale także oznaczyć je jako pozytywne i negatywne, by inni użytkownicy mogli skorzystać z tej wiedzy.

Obraz

Ashampoo UnInstaller 6 działa na systemach z rodziny Windows od XP po 10. Pełna wersja programu kosztuje 59,99 dolarów, aktualizacja 24 dolary. W naszej bazie programów znajdziecie wersję próbną. Można z niej korzystać 10 dni bez zobowiązań lub 30 dni po rejestracji.

Konkurs!

Z okazji premiery mamy dla naszych czytelników 25 kluczy, uprawniających do korzystania z pełnej wersji programu. Rozdamy je między zalogowanych użytkowników, którzy skomentują ten artykuł w ciągu 36 godzin od daty publikacji.

Aktualizacja, 17.11.2015 13:55

Wśród szczęśliwców, którzy otrzymają od nas klucze licencyjne na program Ashampoo UnInstaller 6 znaleźli się: Kuma-san, kruciak2, przybylski, alex_v, mateusos ,Newton, abrateks, antykat, madus, makusiaa, walgav, Benedikt, Seba24, gufi4, horkos, joaS13, Mangas, REMIX76, Fidellino, adamo000, Googi, swietlik_rz, SlayBlister, Rafał(c), Arkantos7. Gratulujemy!

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (416)