bEajHQAB
V-Ray Standalone ikona

V-Ray Standalone3.40.03

Pobierz program
wersja stabilna (Mac)
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

V-Ray Standalone to wysokiej jakości środowisko do oświetlania i renderowania scen, w którym można osiągnąć fotorealistyczne efekty. Ta wersja silnika nie integruje się z żadnym konkretnym programem i można ją uruchomić na maszynie przeznaczonej do renderowania, także zdalnie i z poziomu skryptów, dzięki możliwości uruchamiania go z linii poleceń.

bEajHQAD

V-Ray renderuje obrazy korzystając ze śledzenia promieni, a także symulowanych właściwości fizycznych światła, otoczenia i materiałów. V-Ray gwarantuje realistyczny wygląd odbić, rozbłysków, załamania światła i tym podobnych zjawisk.

V-Ray został wyposażony różne typy kamer, w tym w ortograficzne, stereoskopowe i sferyczne, dzięki którym można renderować animacje VR. By przyspieszyć renderowanie scen z wieloma światłami, V-Ray pozwala skorzystać z modelu probabilistycznego. Podczas renderowania scen krajobrazowych V-Ray pozwala kontrolować wiele parametrów środowiska, w tym mgłę i smog. Opcja Max Ray Intensity pozwala kontrolować bardzo jasne źródła światła i zapobiega pojawianiu się artefaktów, wynikających z obecności pomniejszych promieni, przy zachowaniu dynamiki. Nie zabrakło SSS (Subsurface Scattering), renderowanego z użyciem śledzenia promieni.

V-Ray można pobrać po rejestracji na forum.

Wersja demonstracyjna renderera umieszcza na obrazach znak wodny, może interpretować maksymalnie 5 źródeł światła w scenie, renderuje obrazy tylko w rozdzielczości 600×450 pikseli i pozwala uruchomić tylko jeden proces DR.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań96
Data aktualizacji26 sty 2017
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (demo)
V-Ray Standalone ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEajHQBi
bEajHQBz