WindowsNarzędziaInne narzędziavDos

vDos2019.05.01

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

vDos to narzędzie, które pozwala na uruchomienie aplikacji wykorzystujących system DOS na współczesnych komputerach z systemem Windows.

Aplikacja charakteryzuje się klasycznym, DOS-owym interfejsem użytkownika, który początkowo może odrzucić swoją topornością, ale już po chwili okazuje się, że vDos jest łatwym i prostym w obsłudze programem, dzięki któremu uruchomimy zarówno gry, jak i rozmaite narzędzia pracujące pod kontrolą systemu DOS.

vDos pozwala na wykonywanie rozmaitych operacji jedynie przy wykorzystaniu klawiatury, ale twórcy opisywanego narzędzia umożliwili również korzystanie z myszy. Popularnym „gryzoniem” można zminimalizować główne okno aplikacji i powrócić do pracy z systemem operacyjnym Windows. Jest to o tyle istotne, że vDos robi także użytek ze schowka, dzięki któremu szybko przeniesiemy dane między „okienkami”, a DOS-em.

Co ważne, vDos oferuje możliwość włączania kilku DOS-owych programów w tym samym czasie. Każdy z nich można odpowiednio skonfigurować bez obaw, że emulowane aplikacje w jakikolwiek sposób będą kolidowały z równolegle działającymi w sieci instancjami Windows 32 NTVDM.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentJos Schaars
Liczba pobrań539
Data aktualizacji22 sty 2020
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)