Vegas Movie Studio Visual Effects Suite12

WindowsArchiwumProgramy archiwalneVegas Movie Studio Visual Effects Suite
zabezpiecz pobieranie

Vegas Movie Studio Visual Effects Suite to pakiet dwóch aplikacji przeznaczonych do edycji wideo i tworzenia efektów specjalnych na potrzeby produkcji filmowych.

W zestawie znajdziemy Vegas Movie Studio HD Platinum 12 będący odmianą profesjonalnego programu do przechwytywania, edycji, montażu filmów z kamer, aparatów i innych urządzeń cyfrowych. Oprogramowanie pozwala na edycję wideo w niemalże każdym dostępnym formacie – w tym także HDV, AVCHD i 3D MVC. Z jego pomocą tworzyć można filmy zawierające ciekawe przejścia i efekty specjalne, napisy czy podkład dźwiękowy. Wszystko to bardzo łatwo dokonać można za pośrednictwem zaledwie kilka kliknięć myszą. Efekt końcowy zapisany może być na płycie DVD lub Blu-ray wykorzystując aplikację DVD Architect Studio 5.

Drugim narzędziem jakie znajdziemy w pakiecie jest edytor HitFilm Standard. Aplikacja przeznaczona jest do tworzenia zaawansowanych efektów specjalnych. Edycja kompozycji 3D zaimplementowana w HitFilm Standard przypomina w dużym stopniu rozwiązania wprowadzone chociażby w narzędziu Adobe After Effects. Wirtualna kamera 3D pracuje realistycznie, a ostrości głębi generowana jest na podstawie odległości warstw od obiektywu. HitFilm oferuje również możliwość tworzenia cieni 3D, realistycznych świateł, aktywowania efektu Motion blur dla warstw 2D/3D i znacznie więcej. W przypadku zaplecza FX twórcy oddali nam do dyspozycji ponad 100 efektów, które dodatkowo można miksować tworząc ciekawe i niepowtarzalne efekty w swoich filmowych produkcjach.

Vegas Movie Studio Visual Effects Suite dostarcza nam dwie świetne aplikacje przeznaczone do montażu i postprodukcji materiałów wideo. Oba programy można zakupić osobno.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.25 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań11 430
Data aktualizacji12 kwi 2013
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)