WindowsArchiwumProgramy archiwalneVegas Movie Studio Visual Effects Suite

Vegas Movie Studio Visual Effects Suite12

zabezpiecz pobieranie

Vegas Movie Studio Visual Effects Suite to pakiet dwóch aplikacji przeznaczonych do edycji wideo i tworzenia efektów specjalnych na potrzeby produkcji filmowych.

W zestawie znajdziemy Vegas Movie Studio HD Platinum 12 będący odmianą profesjonalnego programu do przechwytywania, edycji, montażu filmów z kamer, aparatów i innych urządzeń cyfrowych. Oprogramowanie pozwala na edycję wideo w niemalże każdym dostępnym formacie – w tym także HDV, AVCHD i 3D MVC. Z jego pomocą tworzyć można filmy zawierające ciekawe przejścia i efekty specjalne, napisy czy podkład dźwiękowy. Wszystko to bardzo łatwo dokonać można za pośrednictwem zaledwie kilka kliknięć myszą. Efekt końcowy zapisany może być na płycie DVD lub Blu-ray wykorzystując aplikację DVD Architect Studio 5.

Drugim narzędziem jakie znajdziemy w pakiecie jest edytor HitFilm Standard. Aplikacja przeznaczona jest do tworzenia zaawansowanych efektów specjalnych. Edycja kompozycji 3D zaimplementowana w HitFilm Standard przypomina w dużym stopniu rozwiązania wprowadzone chociażby w narzędziu Adobe After Effects. Wirtualna kamera 3D pracuje realistycznie, a ostrości głębi generowana jest na podstawie odległości warstw od obiektywu. HitFilm oferuje również możliwość tworzenia cieni 3D, realistycznych świateł, aktywowania efektu Motion blur dla warstw 2D/3D i znacznie więcej. W przypadku zaplecza FX twórcy oddali nam do dyspozycji ponad 100 efektów, które dodatkowo można miksować tworząc ciekawe i niepowtarzalne efekty w swoich filmowych produkcjach.

Vegas Movie Studio Visual Effects Suite dostarcza nam dwie świetne aplikacje przeznaczone do montażu i postprodukcji materiałów wideo. Oba programy można zakupić osobno.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.25 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań11 430
Data aktualizacji12 kwi 2013
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)