WindowsNarzędziaTestowanie i diagnostykaVenmon
Venmon ikona

Venmon2.32

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Venmon to w pełni darmowe narzędzie do monitorowania działania komputera pracującego pod kontrolą Windowsa.

Narzędzie w czasie rzeczywistym generuje informacje na temat pamięci systemowej, a także procesora, żywotności baterii, czasu pracy i bezczynności, ruchu sieciowego oraz sterowników. Warto przy tym zaznaczyć, że Venmon w znikomym stopniu zużywa zasoby procesora i pamięci operacyjnej, w efekcie czego bez problemu zadziała nawet na słabszych urządzeniach (np. starszych laptopach).

Venmon może działać w dużym oknie, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by korzystać z minimalistycznej wersji interfejsu, dzięki której wspomniane dane będą wyświetlane na pulpicie w dyskretny sposób.

Co istotne, Venmon jest dostępny także w edycji portable, którą można zapisać na pendrivie i uruchomić na dowolnym komputerze bez konieczności instalacji.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Producentventural
Liczba pobrań352
Data aktualizacji3 gru 2020
Rozmiar pliku0.54 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Venmon ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)