bEEMwzYl
VeraCrypt ikona

VeraCrypt1.24u7

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

VeraCrypt to narzędzie do szyfrowania danych, bazujące na TrueCrypcie, w pełni z nim kompatybilne i naprawiające wiele błędów poprzednika. VeraCrypt dodatkowo zabezpieczył algorytmy szyfrowania partycji systemowych, dzięki czemu szyfrowanie jest odporne na nowoczesne ataki brute-force. Ponadto w VeraCrypcie zabezpieczone zostało wiele luk, które zostały znalezione w TrueCrypcie.

bEEMwzYn

VeraCrypt ma możliwość otwierania woluminów zabezpieczonych przez TrueCrypta, a także konwertowania kontenerów i niesystemowych partycji z formatu TrueCrypta na format używany przez VeraCrypt.

VeraCrypt może szyfrować dane algorytmami: AES, Serpent, Twofish, Camellia, Kuznyechik i ich różnymi kombinacjami.

Jednym z dodatkowych zabezpieczeń jest drobne opóźnienie otwierania partycji, które nie przeszkadza użytkownikowi, ale utrudnia ataki. Podczas korzystania z odszyfrowanych danych nie ma żadnych opóźnień.

Udostępnij
VeraCrypt 1.24u7wersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena:
ProducentIDRIX EURL
Liczba pobrań759
Data aktualizacji11 sie 2020
Rozmiar pliku6.13 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
VeraCrypt ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEEMwzZj