Vertrix 3 na weekend

Redakcja

15.10.2010 20:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Vertrix 3 - sympatyczną grę logiczną polegającą na odpowiednim dopasowywaniu względem siebie spadających z góry planszy elementów.

Ułożenie co najmniej trzech takich samych członów obok siebie skutkuje ich zniknięciem, przygotowaniem miejsca dla kolejnych segmentów oraz zwiększaniem dorobku punktowego. Jak każda tego typu produkcja, w Vertrix również potrzebny będzie refleks, szybkie myślenie i zręczne planowanie dalszych ruchów w trakcje trwania rozgrywki.

Grę Vertrix 3 można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Logiczne

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy zapoznać się z recenzjami dwóch odmiennych strategii - King's Bonty: Nowe Światy oraz Sid Meier's Civilization V, jak też naszymi opiniami na temat FIFA 11 i F1 2010. Na dokładkę zaś zapowiedź gry Batman: Arkham City - będzie się działo w Gotham.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (12)
Zobacz także
Loadout na weekend
Rafał Szramowiat
ArcheBlade na weekend
Rafał Szramowiat
Mica-Chew na weekend
Rafał Szramowiat
Prime World na weekend
Rafał Szramowiat
Dota 2 na weekend
Rafał Szramowiat