Vertrix 3 na weekend

Vertrix 3 na weekend15.10.2010 20:24
Redakcja

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Vertrix 3 - sympatyczną grę logiczną polegającą na odpowiednim dopasowywaniu względem siebie spadających z góry planszy elementów.

Ułożenie co najmniej trzech takich samych członów obok siebie skutkuje ich zniknięciem, przygotowaniem miejsca dla kolejnych segmentów oraz zwiększaniem dorobku punktowego. Jak każda tego typu produkcja, w Vertrix również potrzebny będzie refleks, szybkie myślenie i zręczne planowanie dalszych ruchów w trakcje trwania rozgrywki.

Grę Vertrix 3 można pobrać w dziale: PO GODZINACH -> Gry -> Logiczne

Zapraszamy do zabawy oraz do odwiedzenia działu Tydzień z Piratem ;-), gdzie można zobaczyć nowe przygody naszych komiksowych bohaterów.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. W tym tygodniu polecamy zapoznać się z recenzjami dwóch odmiennych strategii - King's Bonty: Nowe Światy oraz Sid Meier's Civilization V, jak też naszymi opiniami na temat FIFA 11 i F1 2010. Na dokładkę zaś zapowiedź gry Batman: Arkham City - będzie się działo w Gotham.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Altitude0 na weekend
Altitude0 na weekend
Rafał Szramowiat
Sploot na weekend
Sploot na weekend
Rafał Szramowiat
Beret na weekend
Beret na weekend
Rafał Szramowiat
SubRay na weekend
SubRay na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (12)