bDTUOlXF

VeryPDF PDF Password Remover6.0

Strona głównaWindowsNarzędziaOdzyskiwanie hasełVeryPDF PDF Password Remover
Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

VeryPDF PDF Password Remover to narzędzie, które pozwoli na zyskanie dostępu do zaszyfrowanych (zabezpieczonych hasłem) dokumentów zapisanych w formacie PDF.

bDTUOlXH

Czasem dochodzi do sytuacji, kiedy to nie możemy edytować wybranego PDF-a, gdyż został on zabezpieczony przez właściciela. Niemożliwa jest nie tylko edycja, ale także drukowanie, zaznaczanie tekstu czy kopiowanie wybranych fragmentów tekstu do schowka. Z pomocą przychodzi wówczas VeryPDF PDF Password Remover, który oferuje możliwość zniesienia wspomnianych ograniczeń.

VeryPDF PDF Password Remover bardzo dobrze radzi sobie z usuwaniem tzw. owner password (40 i 128-bitowych haseł dostępu zaszyfrowanych przy użyciu AES), czyli zabezpieczenia nałożonego przez właściciela dokumentu (obok niego użytkownik może spotkać się także z user password, ale w tym przypadku chodzi oczywiście o hasło zdefiniowane przez użytkownika dokumentu uniemożliwiające nawet otwarcie PDF-a).

Na uwagę zasługuje przejrzysty interfejs VeryPDF PDF Password Remover, a także prostota obsługi – program wykorzystuje nie tylko opcję dodawania plików za pomocą Eksploratora Windows, ale również poprzez użycie techniki "przeciągnij i upuść".

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
VeryPDF PDF Password Remover 6.0wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań2 792
Data aktualizacji29 wrz 2017
Rozmiar pliku1.50 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDTUOlYm
bDTUOlYD