bECwbypx
Victoria ikona

Victoria5.36

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Victoria to kierowane do doświadczonych użytkowników, rozbudowane narzędzie przeznaczone do diagnostyki dysków twardych zamontowanych w komputerze.

bECwbypz

Oferowane w obrębie programu funkcje umożliwiają przeprowadzenie dokładnej analizy nośnika danych, dostarczają szczegółowych informacji o wybranym dysku twardym (technologia S.M.A.R.T), a także pozwalają sprawdzić wydajność urządzenia. Victoria posiada wbudowany edytor HEX i umożliwia manipulowanie wieloma zaawansowanymi opcjami HDD. Wśród nich znajdziemy m.in. parametry pozwalające wyciszyć urządzenie. Przy użyciu programu przeprowadzimy również niskopoziomowe formatowanie nośnika.

Program Victoria udostępniony został w formie przenośnej (tzw. portable), która nie wymaga instalacji i gotowa jest do użycia tuż po pobraniu.

Udostępnij
Victoria 5.36wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.02 oceny
Twoja ocena:
Liczba pobrań26 769
Data aktualizacji8 mar 2021
Rozmiar pliku1.49 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Victoria ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bECwbyqv