MacOSMultimediaObróbka i konwersja wideoVidCutter
VidCutter ikona

VidCutter6.0.2

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

VidCutter to bardzo prosty w obsłudze, darmowy program do przycinania filmów i łączenia fragmentów filmu w jedną całość. Można z jego pomocą powycinać interesujące ujęcia z długiego filmu z dokładnością do klatki albo połączyć kilka ujęć w jeden dłuższy film.

VidCutter pozwala załadować jeden film na raz, odtworzyć go i oznaczyć punkty rozpoczęcia się i zakończenia kolejnych klipów. Co ciekawe, kolejne fragmenty mogą nachodzić na siebie – zostaną wyeksportowane jako osobne pliki.

Po wybraniu kilku fragmentów filmu wyeksportowane zostaną osobno te fragmenty oraz jeden film, składający się z tych wybranych fragmentów. Do eksportowanych klipów można dołożyć pliki z zewnątrz, można też zmieniać ich kolejność przed eksportem filmu.

Podział filmu można zapisać jako projekt i dokończyć pracę po ponownym uruchomieniu programu.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań508
Data aktualizacji8 gru 2018
Rozmiar pliku60.34 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
VidCutter ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)