WindowsMultimediaObróbka i konwersja wideoVidCutter
VidCutter ikona

VidCutter6.0.5.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

VidCutter to bardzo prosty w obsłudze, darmowy program do przycinania filmów i łączenia fragmentów filmu w jedną całość. Można z jego pomocą powycinać interesujące ujęcia z długiego filmu z dokładnością do klatki albo połączyć kilka ujęć w jeden dłuższy film.

VidCutter pozwala załadować jeden film na raz, odtworzyć go i oznaczyć punkty rozpoczęcia się i zakończenia kolejnych klipów. Co ciekawe, kolejne fragmenty mogą nachodzić na siebie – zostaną wyeksportowane jako osobne pliki.

Po wybraniu kilku fragmentów filmu wyeksportowane zostaną osobno te fragmenty oraz jeden film, składający się z tych wybranych fragmentów. Do eksportowanych klipów można dołożyć pliki z zewnątrz, można też zmieniać ich kolejność przed eksportem filmu.

Podział filmu można zapisać jako projekt i dokończyć pracę po ponownym uruchomieniu programu.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
2.03 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań24 066
Data aktualizacji17 cze 2021
Rozmiar pliku179.40 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
VidCutter ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)