VidCutter ikona

VidCutter6.0.5.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

VidCutter to bardzo prosty w obsłudze, darmowy program do przycinania filmów i łączenia fragmentów filmu w jedną całość. Można z jego pomocą powycinać interesujące ujęcia z długiego filmu z dokładnością do klatki albo połączyć kilka ujęć w jeden dłuższy film.

VidCutter pozwala załadować jeden film na raz, odtworzyć go i oznaczyć punkty rozpoczęcia się i zakończenia kolejnych klipów. Co ciekawe, kolejne fragmenty mogą nachodzić na siebie – zostaną wyeksportowane jako osobne pliki.

Po wybraniu kilku fragmentów filmu wyeksportowane zostaną osobno te fragmenty oraz jeden film, składający się z tych wybranych fragmentów. Do eksportowanych klipów można dołożyć pliki z zewnątrz, można też zmieniać ich kolejność przed eksportem filmu.

Podział filmu można zapisać jako projekt i dokończyć pracę po ponownym uruchomieniu programu.

Udostępnij
VidCutter 6.0.5.1wersja stabilna (64-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
2.03 oceny
Liczba pobrań21 015
Data aktualizacji17 cze 2021
Rozmiar pliku179.40 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
VidCutter ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)