WindowsMultimediaPrzechwytywanie wideoVideo Detailer
Video Detailer ikona

Video Detailer1.0.0.42

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Video Detailer jest rozbudowanym narzędziem umożliwiającym przechwytywanie obrazu z ekranu komputera oraz tworzenie i edytowanie materiałów wideo.

Łatwe i szybkie rejestrowanie obrazu i dźwięku

Po uruchomieniu Video Detailer natychmiast zauważymy, że program oferuje przede wszystkim wspomnianą już funkcję nagrywania czynności wykonywanych przez nas na komputerze, a także pozwala na rejestrowanie obrazu z kamery internetowej oraz dźwięku z mikrofonu. Dzięki temu z powodzeniem można z niego skorzystać, by przygotowywać rozmaite prezentacje multimedialne, wideo poradniki czy też filmy z gier (popularne let’s playe).

Nagrywaj jak chcesz

Video Detailer oddaje do dyspozycji możliwość wyboru, czy chcemy nagrywać cały pulpit, czy też jedynie dany fragment. Użytkownik może ponadto zdefiniować rozdzielczość przygotowywanego materiału, począwszy od 240p, przez 360p, 480p, 720p, 1080p, 1440p, aż do 2160p.

Zajmij się dopracowaniem swojego filmu

Jeśli chcemy wykonać postprodukcję naszego materiału, nie musimy instalować dodatkowych aplikacji, bowiem Video Detailer posiada wbudowany edytor umożliwiający pracę na osi czasu, gdzie wykonamy wszystkie niezbędne czynności na naszym pliku, takich jak usuwanie zbędnych fragmentów, dodawanie innych obiektów multimedialnych, nakładanie efektów przejścia itp.

Video Detailer – najważniejsze cechy:

  • nagrywanie obrazu i dźwięku z komputera
  • idealny program do tworzenia prezentacji, wideo poradników, let’s playów, itp.
  • wsparcie rozmaitych rozdzielczości (od 240p do 2160p)
  • wbudowany edytor filmów
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań271
Data aktualizacji23 lip 2019
Rozmiar pliku23.60 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Video Detailer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)