bEUjSFAl
VideoLAN Movie Creator ikona

VideoLAN Movie Creator0.2.0 Beta

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

VideoLAN Movie Creator (w skrócie VLMC) to open source'owy edytor do nieliniowej edycji i montażu materiałów wideo, stworzony przez autorów popularnego odtwarzacza multimediów VLC media player.

bEUjSFAn

Program z powodzeniem wykorzystywany może być do tworzenia amatorskich materiałów wideo np. na potrzeby ich publikacji w Internecie. Pracę z nim rozpoczynamy od kreatora, w którym definiujemy podstawowe parametry projektu takie jak jego nazwa czy rozmiar i jakość audio/wideo. Kolejny krok to import multimediów i ich umieszczenie na osi czasu. VideoLAN Movie Creator oferuje obsługę dowolnej ilości wejściowych klipów wideo, pozwalając na ich ciekawe przeplatanie przy użyciu dostępnych efektów. Te ostatnie posłużyć także mogą do poprawy jakości wczytanych filmików (rozjaśnianie, zwiększanie kontrastu itp.). Nie zabrakło również opcji definiowania własnej ścieżki dźwiękowej dla tworzonych projektów.

Aplikacja znajduje się obecnie w fazie rozwoju, dlatego też niektóre z oferowanych funkcji mogą działać niestabilnie. Mimo wszystko VideoLAN Movie Creator z powodzeniem posłużyć może do tworzenia w domowym zaciszu prostych materiałów wideo. Obsługa programu z pewnością nie przysporzy żadnych problemów nawet początkującym użytkownikom. Jego atutem jest przejrzysty i intuicyjny interfejs graficzny dostępny w polskiej wersji językowej, a także wsparcie dla wszystkich powszechnie spotykanych formatów audio/wideo.

Udostępnij
VideoLAN Movie Creator 0.2.0 Betawersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.38 ocen
Twoja ocena:
ProducentVideoLAN Team
Liczba pobrań40 640
Data aktualizacji22 sty 2014
Rozmiar pliku24.60 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
VideoLAN Movie Creator ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEUjSFAx
Komentarze (11)
bEUjSFBj