bDYxVcbp
VideoPad ikona

VideoPad10.17

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

VideoPad jest prostym w obsłudze i szybkim edytorem wideo, pozwalającym tworzyć w domowym zaciszu profesjonalnie prezentujące się filmy, wzbogacone o ciekawe efekty i przejścia, muzykę oraz własną narrację.

bDYxVcbr

Do montażu wykorzystane mogą być pliki audio, wideo i grafika w wielu najpopularniejszych formatach. Dodatkowo program umożliwia nagrywanie obrazu bezpośrednio z kamery DV, VHS lub zwykłej kamerki internetowej. Wszystkie wczytane materiały umieszczane są na liście, z której możemy je dowolnie przenosić i układać na osi czasu (wsparcie dla metody "przeciągnij-i-upuść"). Do dyspozycji użytkownika jest zestaw prostych przejść, efektów, a także funkcje dodawania podpisów oraz redukcji podstawowych właściwości obrazu (jasność, kontrast itp.).

Dużą zaletą VideoPada jest obsługa wielu najpopularniejszych formatów, dzięki czemu efekt naszej pracy poza odtwarzaniem na komputerze można bez przeszkód oglądać na stacjonarnym odtwarzaczu DVD/HD-DVD/Blu-Ray, urządzeniach iPod/iPhone, telefonach komórkowych i konsolach PSP lub np. umieścić na łamach serwisu YouTube.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
VideoPad 10.17wersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
ProducentNCH Software
Liczba pobrań141
Data aktualizacji2 mar 2021
Rozmiar pliku11.97 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (trial)
VideoPad ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDYxVcbW
bDYxVccn