MacOSDomProgramy dla kolekcjonerówVinylManager
VinylManager ikona

VinylManager1.18.5

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Discogs. Dane z bazy można eksportować w kilku formatach.

VinylManager pozwala dodawać płyty ręcznie lub przez wyszukiwanie wydań w bazie Discogs, gdzie można skorzystać z numeru wydania lub kodu kreskowego. By połączyć się z serwisem, potrzebne jest konto i dane autoryzacji klienta (można uzyskać w ustawieniach konta, rejestrując nową aplikację w części dla deweloperów).

Przy dodawaniu każdej z płyt można uzupełnić nie tylko informacje o wydawcy, wykonawcach i ścieżkach, podać stan nośnika, datę zakupu i własne notatki na temat egzemplarza. Można też oceniać płyty w skali od 0 do 5 gwiazdek.

Albumy będą prezentowane z podziałem na wykonawców i w kolejności alfabetycznej. W programie znajduje się też rozbudowana wyszukiwarka, która pozwoli szybko znaleźć wydanie.

VinylManager pozwala tworzyć kilka kolekcji płyt, między którymi można się przełączać. Dane z bazy można eksportować dla innych programów w formatach CSV kompatybilny z Excelem, XML, HTML, PDF i format czytelny dla przeglądarki dla Androida. Można też importować pliki XML i CSV z innych narzędzi.

VinylManager do działania wymaga Javy. By program miał polski interfejs, trzeba umieścić plik z tłumaczeniem w folderze languages, w tym samym miejscu, co program.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentMathieu Syben
Liczba pobrań86
Data aktualizacji22 lis 2021
Rozmiar pliku21.33 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
VinylManager ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)