WindowsDomAranżacja wnętrz i ogrodówVirtual Garden

Virtual Garden

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Virtual Garden to bezpłatny program produkcji BBC służący do projektowania ogrodów.

Idea obsługi programu jest zbliżona do innych, skierowanych do amatorskich zastosowań narzędzi do planowania przestrzeni. W pierwszym kroku Virtual Garden oferuje możliwość zdefiniowania wymiarów i kształtu ogrodu lub wczytanie przykładowego wzorca. Następnie na dwuwymiarową płaszczyznę można nanieść różnego rodzaju kwiaty, krzewy i drzewa, a także inne obiekty (altany, sadzawki itp.).

Efekt planowania można w każdej chwili podejrzeć na trójwymiarowej symulacji. Niestety program nie oferuje funkcji wydruku oraz, za sprawą technologii wykonania, pracuje dość wolno. Osobom nie władającym choćby w minimalnym stopniu podstawowym językiem angielskim kłopotów przysporzyć może też brak polskojęzycznego interfejsu.

Uwaga!

  • Program do poprawnej pracy wymaga zainstalowanego w systemie Macromedia Shockwave Player, które można pobrać w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Rozszerzenia programów.
Ocena redakcji
2.5
Ocena użytkowników
2.54 oceny
Twoja ocena
ProducentBBC
Liczba pobrań186 246
Data aktualizacji13 mar 2006
Rozmiar pliku6.51 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (30)