bDZrcblx

Virtual Garden

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Virtual Garden to bezpłatny program produkcji BBC służący do projektowaniaogrodów.

bDZrcblz

Idea obsługi programu jest zbliżona do innych,skierowanych do amatorskich zastosowań narzędzi do planowaniaprzestrzeni. W pierwszym kroku Virtual Garden oferuje możliwośćzdefiniowania wymiarów i kształtu ogrodu lub wczytanieprzykładowego wzorca. Następnie na dwuwymiarową płaszczyznę możnananieść różnego rodzaju kwiaty, krzewy i drzewa, a także inneobiekty (altany, sadzawki itp.).

Efekt planowania można w każdejchwili podejrzeć na trójwymiarowej symulacji. Niestety program nieoferuje funkcji wydruku oraz, za sprawą technologii wykonania,pracuje dość wolno. Osobom nie władającym choćby w minimalnym stopniupodstawowym językiem angielskim kłopotów przysporzyć może też brakpolskojęzycznego interfejsu.

Uwaga!

  • Program do poprawnej pracy wymaga zainstalowanego w systemieMacromedia Shockwave Player, które można pobrać w dziale PROGRAMY-> Dodatki -> Rozszerzenia programów.
Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Virtual Garden nullwersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
2.5
Ocena użytkowników
2.54 oceny
ProducentBBC
Liczba pobrań180 307
Data aktualizacji13 mar 2006
Rozmiar pliku6.36 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDZrcbme
bDZrcbmv