WindowsMultimediaObróbka i konwersja wideoVirtualDub
VirtualDub ikona

VirtualDub1.10.4 Build 35491

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

VirtualDub to niezwykle rozbudowany program do liniowej obróbki i kompresji filmów w formatach avi, mpeg czy choćby DivX (można sobie wybrać własny kodek).

Mimo swoich minimalnych rozmiarów drzemią w nim potężne możliwości. Podstawowe możliwości programu to zrzut dowolnych klatek do pliku *.bmp, zrzut ścieżki dźwiękowej do *.wav, wycinanie i wstawianie dowolnych scen z filmów, łączenie plików filmowych, konwersja filmów ze starych kodeków na nowe, zmiana rozdzielczości na wyższą, zmiana formatu dźwięku, konwersje plików video, możliwość wstawiania efektów do filmu (blur, sharpen), zmiana frame rate itp.

Możliwości VirtualDub mogą być znacznie zwiększone przy pomocy opcjonalnych wtyczek, które można pobrać na stronie producenta.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
4.772 oceny
Twoja ocena
ProducentAvery Lee
Liczba pobrań1 577 963
Data aktualizacji28 paź 2013
Rozmiar pliku1.82 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
VirtualDub ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (340)