WindowsMultimediaObróbka i konwersja wideoVirtualDub2
VirtualDub2 ikona

VirtualDub2build 43803

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

VirtualDub2 (wcześniej VirtualDub FilterMod) to rozszerzona edycja popularnego VirtualDuba, która obsługuje kodowanie wideo w standardzie H.264, zawiera optymalizacje pod kątem wydajności i skupia w sobie szereg przydatnych pluginów.

Pod względem obsługi i oferowanego interfejsu graficznego narzędzie nie różni się niemal w ogóle od swojego pierwowzoru. VirtualDub2 wspiera takie typy plików jak MPG, WOV, M2V, MPEG, MPV, VDR, AVI, DIVX i wiele innych, dając m.in. możliwość zapisywania poszczególnych klatek do plików graficznych, wyodrębniania audio do plików dźwiękowych, łączenia i dzielenia materiałów wideo, kompresji z wykorzystaniem wielu filtrów czy nakładania na obraz podstawowych filtrów (rozmycie, wyostrzenie itp.).

VirtualDub2 wprowadza obsługę większej ilości formatów wideo i oferuje wsparcie dla kodowania w standardzie H.264. Zapewnia kompatybilność z sekwencjami TIFF, obsługuje znaczniki do manipulowania wideo, oferuje dodatkowe opcje nawigacji i edytor skryptów, który pozwala automatyzować zadania. Twórcy zoptymalizowali również niektóre algorytmy co przełożyło się na wzrost wydajności aplikacji.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań3 768
Data aktualizacji19 wrz 2019
Rozmiar pliku34.48 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
VirtualDub2 ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)