VirtualDub2 ikona

VirtualDub2build 43803

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

VirtualDub2 (wcześniej VirtualDub FilterMod) to rozszerzona edycja popularnego VirtualDuba, która obsługuje kodowanie wideo w standardzie H.264, zawiera optymalizacje pod kątem wydajności i skupia w sobie szereg przydatnych pluginów.

Pod względem obsługi i oferowanego interfejsu graficznego narzędzie nie różni się niemal w ogóle od swojego pierwowzoru. VirtualDub2 wspiera takie typy plików jak MPG, WOV, M2V, MPEG, MPV, VDR, AVI, DIVX i wiele innych, dając m.in. możliwość zapisywania poszczególnych klatek do plików graficznych, wyodrębniania audio do plików dźwiękowych, łączenia i dzielenia materiałów wideo, kompresji z wykorzystaniem wielu filtrów czy nakładania na obraz podstawowych filtrów (rozmycie, wyostrzenie itp.).

VirtualDub2 wprowadza obsługę większej ilości formatów wideo i oferuje wsparcie dla kodowania w standardzie H.264. Zapewnia kompatybilność z sekwencjami TIFF, obsługuje znaczniki do manipulowania wideo, oferuje dodatkowe opcje nawigacji i edytor skryptów, który pozwala automatyzować zadania. Twórcy zoptymalizowali również niektóre algorytmy co przełożyło się na wzrost wydajności aplikacji.

Udostępnij
VirtualDub2 build 43803wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Liczba pobrań3 220
Data aktualizacji19 wrz 2019
Rozmiar pliku34.48 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
VirtualDub2 ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)