WindowsProgramowanieKontrola wersjiVisual Studio Team Foundation Server

Visual Studio Team Foundation Server2013

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Visual Studio Team Foundation Server 2013 jest rozbudowanym oprogramowaniem pełniącym rolę serwera pracy grupowej dla zespołów programistów i menedżerów zarządzających projektem.

Serwer TFS przechowuje kod źródłowy aplikacji i pozostałe pliki solucji, oferuje rozbudowane mechanizmy kontroli wersji, a także automatyczne kompilacje, raportowania i zarządzania projektem. Oprogramowanie integruje wiele serwerowych technologii Microsoftu i konfiguruje je tak, by były przydatne w procesie tworzenia aplikacji. Do dyspozycji zespołów są więc na przykład witryny SharePoint i funkcje oprogramowania Project. Największym atutem TFS jest pełna i wbudowana integracja ze środowiskiem Visual Studio 2013, przez co współpraca obu programów odbywa się płynnie.

Team Foundation Server jest następcą Visual SourceSafe. Użytkownicy tego narzędzia mogą skorzystać z dostępnych ścieżek uaktualnienia i zmigrować do nowego rozwiązania.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.02 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań2 727
Data aktualizacji18 paź 2013
Rozmiar pliku2457.60 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)