bEELOuER

Visual Studio Team Foundation Server Express2013

Strona głównaWindowsProgramowanieKontrola wersjiVisual Studio Team Foundation Server Express
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Visual Studio Team Foundation Server Express 2013 to bezpłatny serwer pracy grupowej przeznaczony dla małych zespołów programistów, młodszy brat obecnego od wielu lat na rynku Team Foundation Server.

bEELOuET

TFS w wersji Express jest nowym członkiem rodziny produktów Express, które są bezpłatne także do zastosowania komercyjnego i umożliwiają łatwy start z programowaniem w technologiach Microsoftu. Team Foundation Server Express pozwala na pracę zespołu składającego się z maksymalnie pięciu programistów. Serwer przechowuje kod źródłowy aplikacji i pozostałe pliki solucji, oferuje rozbudowane mechanizmy kontroli wersji, a także automatyczne kompilacje. Największym atutem oprogramowania jest pełna i wbudowana integracja ze środowiskiem Visual Studio 2013 (także w wersjach Express), przez co współpraca obu programów odbywa się płynnie.

Gdy zespół programistów się rozrośnie, można dokupić kolejne licencje dostępowe dla nowych osób lub zmigrować całe środowisko do pełnej wersji Team Foundation Server, która jest znacznie bardziej rozbudowana.

Udostępnij
Visual Studio Team Foundation Server Express 2013wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena:
Liczba pobrań1 098
Data aktualizacji18 paź 2013
Rozmiar pliku505.97 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEELOuFP