bEgwJSwl
VLC ikona

VLC

Pobierz program
w oficjalnym sklepie App Store
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Historia odtwarzacza VLC w wersji na IOS jest bardzo burzliwa. Aplikacja kilkukrotnie znikała i wraca do sklepu Appstore. Obecna wersja według zapewnień autorów ma w nim pozostać na dłużej.

bEgwJSwn

Odtwarzacz jest w stanie automatycznie katalogować zapisane na urządzeniu pliki multimedialne, a także odtwarzać muzykę i filmy. Z powodów ograniczeń iOS w dostępie do plików autorzy udostępnili również możliwość pobrania zawartości za pomocą sieci Wi-Fi oraz chmury Dropbox i Dysku Google. Wśród zalet VLC należy wymienić również odtwarzanie multimediów nadawanych zdalnie (poprzez Internet lub sieć lokalną LAN) za pośrednictwem różnych protokołów dla transmisji strumieniowych. Dzięki temu VLC media player jest jednym z najlepszych rozwiązań do oglądania np. telewizji internetowych nadawanych w różnych standardach.

Wiele aspektów działania aplikacji możemy edytować z poziomu ustawień. Są to między innymi: format kodowania napisów, przyśpieszenie sprzętowe czy też opcje buforowania. Domyślne ustawienia powinny sobie jednak poradzić w większości przypadków. VLC dla iOS to dobrze przygotowany odtwarzacz, który dodatkowo dostępny jest za darmo.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
ProducentVideoLAN Team
Liczba pobrań5 708
Data aktualizacji22 paź 2020
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
VLC ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEgwJSwS
bEgwJSxj