bEDzgFDV
VLC for Android ikona

VLC for Android

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

VLC to mobilne wydanie jednego z najpopularniejszych odtwarzaczy plików multimedialnych. Pozwala oglądać filmy oraz słuchać muzyki w wielu różnych formatach, często nieobsługiwanych przez systemowe odpowiedniki. Oprócz sporych możliwości, jego sporą zaletą jest darmowa dystrybucja.

bEDzgFDX

Odtwarzacz jest w stanie automatycznie katalogować zapisane na urządzeniu pliki multimedialne, a także odtwarzać muzykę i filmy. Autorzy udostępnili również zakładkę, w której możliwe jest przeglądanie zawartości pamięci naszego telefonu oraz karty SD. Wśród zalet VLC należy wymienić również odtwarzanie multimediów nadawanych zdalnie (poprzez Internet lub sieć lokalną LAN) za pośrednictwem różnych protokołów dla transmisji strumieniowych. Dzięki temu VLC media player jest jednym z najlepszych rozwiązań do oglądania np. telewizji internetowych nadawanych w różnych standardach.

Wiele aspektów działania aplikacji możemy edytować z poziomu ustawień. Są to między innymi: format kodowania napisów, przyśpieszenie sprzętowe, korektor graficzny czy też zmiana wyjścia audio/wideo. Stabilność działania i obsługi niektórych formatów zależy zarówno od naszego urządzenia jak i dopasowania opcji. Domyślne ustawienia powinny sobie jednak poradzić w większości przypadków. VLC dla Androida to dobrze przygotowany odtwarzacz, który dodatkowo dostępny jest za darmo.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.04 oceny
Twoja ocena:
ProducentVideoLAN Team
Liczba pobrań12 935
Data aktualizacji20 wrz 2021
System operacyjnyAndroid zależy od urządzenia
LicencjaBezpłatna
VLC for Android ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEDzgFET