vod.pl vod.pl 4.0.18

Strona główna Android Multimedia Streaming wideo oraz VOD
Pobierz program
lub zeskanuj:

vod.pl to darmowa aplikacja do obsługi serwisu internetowego vod.pl, dzięki któremu możemy zyskać dostęp do wybranych filmów, seriali, programów publicystycznych oraz treści przeznaczonych dla najmłodszych widzów.

Jak to działa?

Mimo iż samo narzędzie można pobrać bezpłatnie, za odblokowanie możliwości oglądania wybranych materiałów należy oczywiście uiścić opłatę. vod.pl wspiera rozmaite typy płatności, takie jak: przelewy online, karty kredytowe, płatne SMS oraz BLIK. Podczas korzystania z tego serwisu łatwo i szybko zyskamy dostęp do treści od najpopularniejszych producentów i dystrybutorów (np. 20th Century FOX, Kino Świat, Gutek Film, SPI, Best Film, Vision Films i Galapagos).

Tysiące filmów, programów i seriali

W związku z powyższym oferta vod.pl jest naprawdę zróżnicowana, w efekcie czego coś dla siebie znajdą tu zarówno dorośli, jak i dzieci; dostępne są ponadto filmy i seriale do oglądania w rodzinnym gronie, a także niszowe produkcje adresowane do bardziej wymagających widzów. Oprócz klasycznych obrazów kinowych w bazie vod.pl dostępne są także rozmaite nowości, które jeszcze do niedawna można było obejrzeć tylko w kinie.

Czytelny interfejs użytkownika

vod.pl oddaje do dyspozycji wyszukiwarkę ułatwiającą lokalizowanie interesujących nas treści, które zostały podzielone na wiele rozmaitych kategorii, takich jak: filmy, seriale, programy, dokumenty czy programy Onetu, w których dostępne są dodatkowe działy tematyczne.

Najważniejsze cechy:

  • darmowa aplikacja jednego z największych serwisów VOD w Polsce
  • tysiące filmów, seriali i programów telewizyjnych
  • nowości, a także klasyka polskiego i światowego kina
  • czytelny podział treści na kategorie
  • wiele opcji płatności do wyboru

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!